Showroom Świdnica

Świdnica, ul. Szarych Szeregów 22

Czynne:

Pon.-Pt.: 10-19

Sob.: 10-16

Tel. 539 570 110

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Nasz showroom

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Biuro prasowe

Jesienna metamorfoza: 3 pomysły na 3 pomieszczenia

2019-11-20

Jesień to wyjątkowy czas, w którym wiele osób odczuwa potrzebę zmian. Może ona wynikać z panującej za oknem aury. Ostatnie tchnienia lata mieszają się w niej z pierwszymi ponurymi, ciemnymi dniami. Kiedy brakuje pozytywnych bodźców oraz wyrazistych barw, warto zaprosić je do swojego wnętrza! Odpowiednie dekoracje mogą wydobyć z pomieszczenia ukryty urok. Jesień to idealny moment na aranżacyjną zabawę, wnoszącą do pomieszczeń nieco świeżości. Od czego jednak zacząć?

zobacz więcej

Wnętrzarskie inspiracje: 5 pomysłów na aranżację salonu

2019-11-12

Salon, to często najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. Może on być miejscem, w którym spędzamy czas na co dzień, bądź wystawnym wnętrzem, w którym będzie się skupiać życie towarzyskie. Bez względu na to, jaką funkcję pełni w Twoim domu, warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Każde wnętrze może być bowiem przestrzenią, która nie tylko cieszy oko, ale też jest niezwykle funkcjonalna. Jak nadać codziennemu pomieszczeniu niecodzienny blask?

zobacz więcej

Mieszkanie rodem z Hollywood. Poznaj styl glamour

2019-11-04

Styl glamour to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich sezonów. Charakterystyczny dla niego wszechobecny blask często budzi jednak skrajne emocje – jego entuzjaści dostrzegają w nim kwintesencję elegancji oraz szyku, przeciwnicy zaś – kicz oraz kolorystyczny nieład. Styl glamour z sezonu na sezon ulega jednak przeobrażeniom. Łagodnieje, dostosowując się do panujących obecnie trendów, dzięki czemu stale powiększa grono swoich zwolenników. Skąd pochodzi? Czym się charakteryzuje oraz jak wprowadzić go do wnętrza, zachowując jednocześnie jego podstawowe cechy?

zobacz więcej

Jesień we wnętrzach: przygotuj swoją sofę na długie wieczory

2019-11-04

Aranżacja wnętrza w zgodzie z aktualną porą roku cieszy się dużą popularnością. Często naturalne staje się przenoszenie do pomieszczeń pięknej aury panującej za oknem. Poszczególne pory roku posiadają bowiem swoje cechy charakterystyczne oraz dominujące kolory. Jednym z najbarwniejszych okresów pozostaje jesień, która zachwyca paletą barw – począwszy od nasyconych czerwieni, przez ciepłe pomarańcze, aż po delikatne brązy.  Jesiennej metamorfozie najłatwiej poddać sofę, w której zatopisz się podczas długich,  leniwych wieczorów. Jak sprawić, by stała się ona nie tylko funkcjonalnym, ale także efektownym elementem każdej aranżacji?

zobacz więcej