Dekoracje dla Twojego domu
0
Suma
0,00 zł
 • Twój koszyk jest pusty

Ile kosztuje przesyłka?

Koszty wysyłki:

W przypadku 100% przedpłaty:

 1. Kurier - 18,99 zł, czas dostawy średnio w 24h;
 2. Poczta Polska - 18,99 zł, paczka priorytetowa, czas dostawy 3-5 dni robocze;
 3. Raben półpaleta - 99 zł od jednej sztuki towaru, czas dostawy średnio w 24h
 4. Pocztex paleta - 140 zł od jednej sztuki towaru, czas dostawy średnio w 24h


W przypadku płatności za pobraniem:

 1. Kurier - 23,99 zł, czas dostawy średnio w 24h;
 2. Poczta Polska - 23,99 zł, paczka priorytetowa, czas dostawy 3-5 dni robocze;


W przypadku towarów wielkogabarytowych np. meble, fotele:

 1. Raben półpaleta - 99 zł od jednej sztuki towaru, czas dostawy średnio w 24h
 2. Pocztex paleta - 140 zł od jednej sztuki towaru, czas dostawy średnio w 24h


Przy zamówieniu większej ilości mebli jednostkowe koszty wysyłki mogą olec zmniejszeniu. Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską (DPD lub UPS, a paczki wielkogabarytowe firmą Pocztex lub Raben) lub Pocztę Polską z zastrzeżeniem, że wszystkie rolety wysyłane są tylko i wyłącznie kurierem. Kurierzy dostarczający paczki wielkogabarytowe mają obowiązek wydać towar z auta w miejscu dostawy; nie mają obowiązku wnosić towaru do domu klienta.

Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską (DPD lub UPS, a paczki wielkogabarytowe firmą Pocztex lub Raben) lub Pocztę Polską z zastrzeżeniem, że wszystkie rolety wysyłane są tylko i wyłącznie kurierem. W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie. O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia:

 1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.
 2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.
 3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 5 dni roboczych liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 5-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Franc-Textil zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.
 4. W przypadku płatności ratalnej czas otrzymania zamówienia wydłuża się o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Przy zamówieniu choć jednego produktu szytego na wymiar – czas realizacji zamówienia przedłuży się ponadto dodatkowo o 10 dni od dnia podpisania umowy ratalnej i wynosi 15 dni roboczych. Orientacyjny schemat realizacji zamówienia przy umowie ratalnej: - Zamówienie na wszystkie produkty standardowe = czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia. - Zamówienie na choć jeden produkt szyty na wymiar – czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej + 10dni + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia.
Do góry
Katalog Jesień-Zima 2017