Salon Dekoria w Warszawie

Domoteka - Homepark Targówek

Warszawa, ul. Malborska 41

Czynne:

Pn. - Sb.: 10-21

tel.: 602 680 480

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salon Dekoria w Świdnicy

Świdnica, ul. Szarych Szeregów 22

Czynne:

Pn.-Pt.: 10-19

Sb.: 10-16

Tel. 539 570 110

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salony Stacjonarne

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Filtruj wyniki

-

Kufry i skrzynie

Kufry i skrzynie – jak przechowywać rzeczy w domu?

Skrzynia lub drewniany kufer to stylowe i praktyczne dodatki – pozwalają sprytnie rozmieścić te rzeczy, które nie znalazły miejsca w szafach. Ale to nie wszystko. Kufry i skrzynie nie tylko dyskretnie chronią przedmioty osobiste przed wzrokiem gości, ale też nadają mieszkaniu przytulny, ciepły charakter. Jeśli przekonała Cię ta wizja lub jeśli skrzynia pełna skarbów to Twoje dziecięce marzenie, to teraz spełnij je teraz razem z Dekorią!

Skrzynie i kufry kojarzą się z pirackim statkiem i kosztownościami zatopionymi na dnie oceanu. Nasze kufry, stworzone z myślą o marzycielach i wielbicielach przygód, są jednocześnie funkcjonalne i jakościowo wykonane. Większe skrzynie drewniane mogą służyć również jako stoliki nocne, a mniejsze kufry z łatwością schowasz pod łóżkiem czy w szafie.

Skrzynie drewniane – na skarby i drobiazgi

Kufry i skrzynie wyglądają niewinnie – gustowne pudło, po którym nie spodziewasz się jakiejkolwiek zawartości. Skrzynia drewniana posłuży Ci jako świetna skrytka na rzeczy osobiste – listy, zdjęcia, pamiątki. Skrzynię ustawisz też w dowolnym miejscu mieszkania – dzięki skórzanym elementom i gustownym metalowym okuciom w stylu retro, pięknie prezentuje się w przedpokoju, sypialni czy w salonie.

Kufry – starannie wykonane i stylowe

Stelaż większych kufrów został wykonany z drewna, a ich boki – z płyty meblowej. Dzięki temu drewniany kufer jest lekki i z łatwością przestawi go nawet dziecko. Wnętrze skrzyń i kufrów wyściełaliśmy miękką tkaniną – umieszczone w nich rzeczy nie będą obcierać się czy zaginać. Dodatkowo niektóre nasze skrzynie i kufry zostały ozdobione wzorami w stylu vintage, które dodatkowo nadają im nostalgiczny klimat – niczym z kryminałów z początku XX wieku.  

Skrzynie i kufry w dziecięcym pokoju

Pewnie wiesz, jak ciężko utrzymać porządek w dziecięcym pokoju. Zazwyczaj półki nie wystarczają, żeby pomieścić wszystkie zabawki. Poza tym Twoja pociecha może nie dosięgnąć wysoko przykręconych mebli – a zabawa przecież nie może czekać! Skrzynia drewniana to schowek jak z bajki – dziecku na pewno skojarzy się z pirackim skarbem, a zabawki przestaną zagracać podłogę.

Kufry i skrzynie