Kod:
225-TR-145-07

Poduszka na krzesło Olek kolor kremowy tkanina strukturalna, wzorzysta

Rozmiar:
42 x 41 cm
Ładowanie...
szt
Lub zamów przez telefon: +48 602 780 200
Wysyłka w ciągu: 5 dni robocze
Wyprodukowane w Polsce

Opis

Wygodna, solidna poduszka na krzesło z wyprofilowanymi wcięciami na oparcie krzesła, wypełnione formatką miękkiej gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).

Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:

- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.

- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.

Poduszkę na krzesło można prać w pralce.

Wymiary produktów wykonanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości. Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału.

Rozmiar: szer.42 x głęb.41 x wys.3,5 cm

Wybrana tkanina

Secret Garden 145-07 śmietankowa biel, listki
moyd4
Kod Tkaniny: 145-07
Kolor tkaniny: kremowy, ecru
Opis koloru: śmietankowa biel, listki
Szczegóły składu: 65% poliester, 35% bawełna
Szerokość tkaniny: 280 cm
Kurczliwość: 2%
Gramatura: 185g/m²
Cecha tkaniny: jednostronna, matowa, strukturalna, wzorzysta, żakardowa
Zaciemnienie tkaniny: średnie
Struktura tkaniny: strukturalna
Wykończenie tkaniny: matowa
Wzór tkaniny: wzorzysta (żakardowa)
Rodzaj wzoru: motywy roślinne
Certyfikat: OEKO-TEX
Zastosowanie tkaniny: obrusy, zasłony, poszewki
Przejdź do kolekcji Secret Garden