Salon Dekoria w Warszawie

Domoteka - Homepark Targówek

Warszawa, ul. Malborska 41

Bezpłatna dostawa do salonu. 

Salon otwarty w godzinach:    

pn.-sob.: 10-21

tel.: 602 680 480

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salon Dekoria w Świdnicy

Świdnica, ul. Szarych Szeregów 22

Bezpłatna dostawa do salonu. 

Salon otwarty w godzinach: 

pn.-pt.: 10-19

sob.: 10-16

Tel. 539 570 110

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Dostawa gratis do salonów

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Zapraszamy do współtworzenia Strefy Designu

Nowy sklep Dekoria Świdnica

Szanowni Państwo,

W lutym 2018 roku planujemy otwarcie nowego salonu sprzedaży - Dekoria Centrum w Świdnicy. Duży sukces funkcjonującego dotychczas sklepu firmowego zaowocował powstaniem tej inwestycji, która będzie początkiem nowej drogi rozwoju naszej marki. Blisko 3000m2 powierzchni naszego sklepu w atrakcyjnej lokalizacji już na etapie budowy wzbudzało niemałe zainteresowanie mieszkańców regionu.

Nowy obiekt mieścić się będzie przy trasie nr 35 (Wrocław - Wałbrzych), którą codziennie przejeżdża ok. 16 000 samochodów. Na piętrze przewidzieliśmy prawie 400m2 przeszklonej, otwartej przestrzeni z perspektywą wynajęcia.

Po odbyciu wielu rozmów i zbadaniu okolicznych trendów, zdecydowaliśmy o powołaniu zupełnie innowacyjnego projektu - przestrzeni ekspozycyjnej dla designerów i rzemieślników, którzy na co dzień nie mają szansy otworzyć własnego punktu sprzedaży ani showroom’u, ale dysponują oryginalnymi artykułami z branży meblarskiej i dekoracyjnej.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współtworzenia tego wyjątkowego salonu, gdzie na zasadzie synergii, poszczególni wystawcy będą prezentować swoje wyjątkowe produkty w unikatowym miejscu bez konieczności dbania o ekspozycję, czy utrzymywania obsługi. Celem nie jest pośredniczenie w sprzedaży Państwa towarów. Nasz pomysł to otwarcie strefy designu, miejsca gdzie otrzymujecie Państwo możliwość prezentacji swoich artykułów i dotarcia do zupełnie nowego odbiorcy zainteresowanego ‘stricte’ dekoracją i urządzaniem wnętrz. Nie oferujemy Państwu sprzedaży towarów w salonie, a możliwość ekspozycji i pełną informację o państwa firmie, produktach i sposobach zakupu.

Zobacz szczegółowe warunki współpracy >>

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Magdalena Czochara

phone 660 470 950

[email protected]

Nowy sklep Dekoria Świdnica