Dekoracje dla Twojego domu
0
Suma
0,00 zł
  • Twój koszyk jest pusty

Zapraszamy do współtworzenia Strefy Designu

Nowy sklep Dekoria Świdnica

Szanowni Państwo,

W lutym 2018 roku planujemy otwarcie nowego salonu sprzedaży - Dekoria Centrum w Świdnicy. Duży sukces funkcjonującego dotychczas sklepu firmowego zaowocował powstaniem tej inwestycji, która będzie początkiem nowej drogi rozwoju naszej marki. Blisko 3000m2 powierzchni naszego sklepu w atrakcyjnej lokalizacji już na etapie budowy wzbudzało niemałe zainteresowanie mieszkańców regionu.

Nowy obiekt mieścić się będzie przy trasie nr 35 (Wrocław - Wałbrzych), którą codziennie przejeżdża ok. 16 000 samochodów. Na piętrze przewidzieliśmy prawie 400m2 przeszklonej, otwartej przestrzeni z perspektywą wynajęcia.

Po odbyciu wielu rozmów i zbadaniu okolicznych trendów, zdecydowaliśmy o powołaniu zupełnie innowacyjnego projektu - przestrzeni ekspozycyjnej dla designerów i rzemieślników, którzy na co dzień nie mają szansy otworzyć własnego punktu sprzedaży ani showroom’u, ale dysponują oryginalnymi artykułami z branży meblarskiej i dekoracyjnej.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współtworzenia tego wyjątkowego salonu, gdzie na zasadzie synergii, poszczególni wystawcy będą prezentować swoje wyjątkowe produkty w unikatowym miejscu bez konieczności dbania o ekspozycję, czy utrzymywania obsługi. Celem nie jest pośredniczenie w sprzedaży Państwa towarów. Nasz pomysł to otwarcie strefy designu, miejsca gdzie otrzymujecie Państwo możliwość prezentacji swoich artykułów i dotarcia do zupełnie nowego odbiorcy zainteresowanego ‘stricte’ dekoracją i urządzaniem wnętrz. Nie oferujemy Państwu sprzedaży towarów w salonie, a możliwość ekspozycji i pełną informację o państwa firmie, produktach i sposobach zakupu.

Zobacz szczegółowe warunki współpracy >>

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Magdalena Czochara

phone 660 470 950

magdalena.czochara@centrumdekoria.pl

Nowy sklep Dekoria Świdnica
Do góry