Salon Dekoria w Warszawie

Domoteka - Homepark Targówek

Warszawa, ul. Malborska 41

Bezpłatna dostawa i zwrot do salonu. 

Salon otwarty w godzinach:    

pn.-sob.: 10-21

tel.: 602 680 480

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salon Dekoria w Świdnicy

Świdnica, ul. Szarych Szeregów 22

Bezpłatna dostawa i zwrot do salonu. 

Salon otwarty w godzinach: 

pn.-pt.: 10-19

sob.: 10-16

Tel. 539 570 110

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Nasze salony

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu
Bezpłatne próbki tkanin    I    Szyjemy na wymiar w 5 dni    I   Zapłać do 30 dni   I   14 dni na zwrot

Partnerzy

Szabloneria.pl www.szabloneria.pl - sklep internetowy producenta oferuje wzory do dekoracji wnętrz w postaci szablonów do malowania z tworzywa i samoprzylepnych z folii oraz naklejek wycinanych i drukowanych.
Beds.pl www.beds.pl - sklep internetowy został założony w 2005 roku przez firmę STWD. Tym samym przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z młodymi designerami. Dzięki ścisłej współpracy odważnych projektantów z producentem możecie Państwo zakupić niepowtarzalne, wysokojakościowe wyroby, wykonane w 100% z litego drewna bukowego. Konkurencyjna cena produktów to zasługa maksymalnego skrócenia łańcucha dystrybucyjnego od producenta do klienta.
homeprofit.pl www.homeprofit.pl - Program oszczędnościowy HOME PROFIT zrzesza Deweloperów, Pośredników i firmy związane z branżą nieruchomości w Polsce, które mając świadomość skali tych wydatków, postanowili zatroszczyć się o ich minimalizację. Zadbali o to, by ten nowy etap Twojego życia upływał wyłącznie pod znakiem radości z posiadania nowej nieruchomości.
Domowy.pl www.domowy.pl - rzetelne źródło informacji o całym procesie budowy domu jednorodzinnego. Dzięki profesjonalnym poradom oraz bieżącym informacjom z rynku budownictwa jednorodzinnego zaplanowanie i prowadzenie budowy własnego domu staje się dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze.
Czterykaty.pl www.czterykaty.pl - aranżacje wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na dekoracje, inspiracje - wszystko o urządzaniu wnętrz, a także poradnik 'Zrób to Sam'.
Home Stagers Network Polska www.hsnp.pl - aby sprzedać lub wynająć mieszkanie na jak najlepszych warunkach, warto je wcześniej odpowiednio przygotować. Z pomocą przychodzi usługa home stagingu, której celem jest wydobycie potencjału nieruchomości.
Pytanieomieszkanie.pl www.pytanieomieszkanie.pl - portal zawierający szeroki zakres porad i tematów związanych z urządzaniem mieszkań i ich wyposażeniem, remontami.
Archipelag.pl www.archipelag.pl - 800 gotowych projektów domów jednorodzinnych.
kodyrabatowe.pl www.kodyrabatowe.pl - partner serwisu
mambonus.pl www.mambonus.pl - partner serwisu