Salon Dekoria w Warszawie

Domoteka - Homepark Targówek

Warszawa, ul. Malborska 41

Salon czynny od 28.11.2020. Zapraszamy!

tel.: 602 680 480

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salon Dekoria w Świdnicy

Świdnica, ul. Szarych Szeregów 22

Salon stacjonarny w Świdnicy jest otwarty - serdecznie zapraszamy!

Pn.-Pt.: 10-19

Sb.: 10-16

Tel. 539 570 110

Zobacz więcej >>

zobacz na mapie
Showroom Dekoria Świdnica
Salony Stacjonarne

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu
W związku z dużą ilością zamówień realizacja może ulec wydłużeniu o 1-2 dni. Nie zwlekaj z zamówieniem świątecznym.

Partnerzy

Szabloneria.pl www.szabloneria.pl - sklep internetowy producenta oferuje wzory do dekoracji wnętrz w postaci szablonów do malowania z tworzywa i samoprzylepnych z folii oraz naklejek wycinanych i drukowanych.
Beds.pl www.beds.pl - sklep internetowy został założony w 2005 roku przez firmę STWD. Tym samym przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z młodymi designerami. Dzięki ścisłej współpracy odważnych projektantów z producentem możecie Państwo zakupić niepowtarzalne, wysokojakościowe wyroby, wykonane w 100% z litego drewna bukowego. Konkurencyjna cena produktów to zasługa maksymalnego skrócenia łańcucha dystrybucyjnego od producenta do klienta.
homeprofit.pl www.homeprofit.pl - Program oszczędnościowy HOME PROFIT zrzesza Deweloperów, Pośredników i firmy związane z branżą nieruchomości w Polsce, które mając świadomość skali tych wydatków, postanowili zatroszczyć się o ich minimalizację. Zadbali o to, by ten nowy etap Twojego życia upływał wyłącznie pod znakiem radości z posiadania nowej nieruchomości.
Domowy.pl www.domowy.pl - rzetelne źródło informacji o całym procesie budowy domu jednorodzinnego. Dzięki profesjonalnym poradom oraz bieżącym informacjom z rynku budownictwa jednorodzinnego zaplanowanie i prowadzenie budowy własnego domu staje się dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze.
Czterykaty.pl www.czterykaty.pl - aranżacje wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na dekoracje, inspiracje - wszystko o urządzaniu wnętrz, a także poradnik 'Zrób to Sam'.
Home Stagers Network Polska www.hsnp.pl - aby sprzedać lub wynająć mieszkanie na jak najlepszych warunkach, warto je wcześniej odpowiednio przygotować. Z pomocą przychodzi usługa home stagingu, której celem jest wydobycie potencjału nieruchomości.
Pytanieomieszkanie.pl www.pytanieomieszkanie.pl - portal zawierający szeroki zakres porad i tematów związanych z urządzaniem mieszkań i ich wyposażeniem, remontami.
Archipelag.pl www.archipelag.pl - 800 gotowych projektów domów jednorodzinnych.
kodyrabatowe.pl www.kodyrabatowe.pl - partner serwisu
mambonus.pl www.mambonus.pl - partner serwisu