Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Kolekcja tkanin Rustica do -50%

Naturalność, stonowana kolorystyka i bogate wzornictwo to cechy, które charakteryzują kolekcję Rustica. Gustowna, żakardowa tkanina dostojnie prezentuje się na zasłonach, roletach rzymskich oraz innych dodatkach typu: poszewki, wałki dekoracyjne , odkrywając swoje najpiękniejsze zalety. Jej uniwersalność polega na zastosowanym wzornictwie i kolorystyce.

Doskonale skonstruowana kolekcja zawiera tradycyjne kwiaty i pasy, egzotyczne oraz geometryczne wzory, do których dołączone są jednokolorowe koordynaty. Jest to atut pozwalający nam eksperymentować we wnętrzach.

W zależności od koloru, tkaniny możemy zaprezentować w stylizacjach tradycyjnych, nowoczesnych – loftowych jak również rustykalnych. Rustica to dwustronne tkaniny z rewersem na odwrocie, tworzące 3 zestawy kolorystyczne.

Delikatne brązy i beże - doskonale prezentują się we wnętrzach tradycyjnych, uwodzą swoją ciepłotą i subtelnością. W beżu zauważymy podobieństwo do lnianych tkanin, dlatego też, jeśli chcemy zachować harmonię i równowagę wewnętrzną w naszym otoczeniu, beże będą doskonałym rozwiązaniem.

Szarości bezpretensjonalne, to idealny pomysł na urządzenie mieszkań loftowych, nowoczesnych. Występujące w kolekcji wzory geometryczne, pozwalają nam na szaleństwo w wysmakowanej formie. Stonowana szarość to propozycja dla osób ceniących spokój i harmonię.

Już od 29,95 zł / mb

  • drukuj
  • Facebook

Tkaniny w kolekcji Rustica do -50%