Dekoracje dla Twojego domu
0
Suma
0,00 zł
  • Twój koszyk jest pusty

Biuro prasowe

Czy wiesz, czym jest wabi-sabi? Oto nowy styl, który wkracza na salony2018-04-26

Surowość, prostota, niedoskonałość – oto trzy wyznaczniki stylu wabi-sabi. Dekoratorzy z całego świata pokochali ten nowy trend. Sprawdź, dlaczego!

zobacz więcej »

Ogród botaniczny – wprowadź najważniejszy trend tej wiosny do swojego wnętrza2018-04-24

Aranżacje nawiązujące do ogrodów botanicznych to obecnie jeden z najsilniejszych trendów – zarówno wśród projektantów wnętrz, jak i urządzających swoją przestrzeń. Naturalne kolory, egzotyczne kwiaty oraz nadruki sprawiają bowiem, że nawet w mieszkaniu znajdującym się w środku ruchliwego miasta można poczuć się jak na łonie natury. Chcesz zmienić swoje mieszkanie w botaniczną oazę? Wprowadź najpopularniejszy trend tego sezonu do swojego wnętrza. Zobacz, jak to zrobić.

zobacz więcej »

Przyjęcie komunijne w domu lub ogrodzie? Zobacz, jak udekorować stół2018-04-17

Już niedługo Twoje dziecko idzie do pierwszej komunii świętej, a Ty zastanawiasz się, jak udekorować stół na rodzinny obiad. Masz wątpliwości, czy wszystkie tkaniny i dodatki muszą być białe? Przyjęcie komunijne, choć pozornie podobne do innych domowych imprez, rządzi się swoimi prawami. Sprawdź, o czym mowa, aby uniknąć niepotrzebnego faux pas. 

zobacz więcej »

Jak urządzić wnętrze w stylu skandynawskim?2018-04-12

Jasne i wygodne pokoje, funkcjonalne kuchnie, przytulne sypialnie – właśnie za to uwielbiamy skandynawskie wnętrza. Dekoratorzy północnych krajów doskonale wiedzą też, że mniej znaczy więcej, a przy tym tworzą wnętrza tak urokliwe, że nie chce się z nich wychodzić. Już teraz sprawdź, co możesz zrobić, by urządzić dom w tym stylu!

zobacz więcej »
Do góry