Dekoracje dla Twojego domu
Dekoracje dla Twojego domu

zasłony i
firany

Firanki były, są i będą obecnie niemal w każdym domu. Cóż bowiem stanowi lepszą ozdobę okien a zarazem gwarantuje poczucie prywatności, niż firany oraz zasłony, które zawieszamy w oknach? W naszym sklepie internetowym - dekoria.pl - znajdziecie Państwo ogromny wręcz wybór firan, rolet, zasłon i innych dekoracji okiennych w świetnych cenach. Zachęcamy także do skorzystania z usługi szycia firan na miarę oraz zakupu tkanin na metry – również w tym zakresie gwarantujemy komfortowy wybór spośród szerokiej gamy różnorodnych wzorów i bogatej stylistyki. Szanujemy odmienność gustów swoich klientów, toteż staraliśmy się tak zróżnicować swoją ofertę, aby każdy z Państwa znalazł tu coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Firanki, zasłony, rolety i dużo, dużo więcej! Łap wyjątkowe okazje w naszym sklepie!

Jesteśmy producentem większości znajdujących się w asortymencie artykułów, jednak znajdziecie u nas również produkty znanych marek, takich jak choćby Pierre Cardin.

Naszym celem jest nie tylko dystrybucja swoich produktów, ale przede wszystkim inspirowanie swoich odbiorców i dawanie im tego, czego oczekują, dlatego też pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje. Nasi doświadczeni i kompetentni konsultanci czekają na Was pod podanym na stronie numerem telefonu. Z nami Wasze domy zmienią się nie do poznania.

zasłony

zasłony

Sklep dekoria.pl dba o potrzeby swoich klientów, dlatego przygotował dla nich ciekawe propozycje, jeśli c

zasłony Duo & Trio
firany na metry
firany z gipiurą
firany gotowe

firany gotowe

Dekoracje okien, firanki, firanyFirany nie tylko chronią nas przed wścibskim wzrokiem niedyskretnych sąsi

zasłony sznurkowe
program Nature Chic
karnisze

Płatności

Newsletter

Wpisz swój adres email, jeśli chcesz otrzymywać
informacje o promocjach i nowościach na Dekoria.pl

© 2005-2014 Dekoria: wyposażenie i dekoracja wnętrz
Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęć zamieszczonych w serwisie Dekoria.pl należą do właściciela marki Dekoria.pl.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.

Franc Textil Sp. z o.o., ul.Przemysłowa 10, 58-130 Żarów, Nip: 884 24 86 272, Regon: P- 891 503337, KRS: 0000172975
Wysokość kapitału zakładowego: 9 050 000,00 pln, wpłata 100%, Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

web design & development: corsario.pl