Dekoracje dla Twojego domu
Dekoracje dla Twojego domu

zasłony i firany

Firanki były, są i będą obecnie niemal w każdym domu. Cóż bowiem stanowi lepszą ozdobę okien a zarazem gwarantuje poczucie prywatności, niż firany oraz zasłony, które zawieszamy w oknach? W naszym sklepie internetowym - dekoria.pl - znajdziecie Państwo ogromny wręcz wybór firan, rolet, zasłon i innych dekoracji okiennych w świetnych cenach. Zachęcamy także do skorzystania z usługi szycia firan na miarę oraz zakupu tkanin na metry – również w tym zakresie gwarantujemy komfortowy wybór spośród szerokiej gamy różnorodnych wzorów i bogatej stylistyki. Szanujemy odmienność gustów swoich klientów, toteż staraliśmy się tak zróżnicować swoją ofertę, aby każdy z Państwa znalazł tu coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Firanki, zasłony, rolety i dużo, dużo więcej! Łap wyjątkowe okazje w naszym sklepie!

Jesteśmy producentem większości znajdujących się w asortymencie artykułów, jednak znajdziecie u nas również produkty znanych marek, takich jak choćby Pierre Cardin.

Naszym celem jest nie tylko dystrybucja swoich produktów, ale przede wszystkim inspirowanie swoich odbiorców i dawanie im tego, czego oczekują, dlatego też pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje. Nasi doświadczeni i kompetentni konsultanci czekają na Was pod podanym na stronie numerem telefonu. Z nami Wasze domy zmienią się nie do poznania.

zasłony
zasłony Duo & Trio
firany gotowe
firany na metry
firany z gipiurą
woale Lily
zasłony sznurkowe
program Nature Chic
karnisze

Płatności

Newsletter

Wpisz swój adres email, jeśli chcesz otrzymywać
informacje o promocjach i nowościach na Dekoria.pl

© 2005-2014 Dekoria: wyposażenie i dekoracja wnętrz
Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęć zamieszczonych w serwisie Dekoria.pl należą do właściciela marki Dekoria.pl.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.

Franc Textil Sp. z o.o., ul.Przemysłowa 10, 58-130 Żarów, Nip: 884 24 86 272, Regon: P- 891 503337, KRS: 0000172975
Wysokość kapitału zakładowego: 9 050 000,00 pln, wpłata 100%, Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

web design & development: corsario.pl