Dekoracje dla Twojego domu
0
Suma
0,00 zł
  • Twój koszyk jest pusty

Ile kosztuje przesyłka?

Koszty wysyłki:
 
W przypadku 100% przedpłaty:
  • Kurier - 17,99 zł, czas dostawy średnio w 24h;
  • Poczta Polska - 17,99 zł, paczka priorytetowa, czas dostawy 3-5 dni robocze; 

W przypadku płatności za pobraniem:

  • Kurier - 22,99 zł, czas dostawy średnio w 24h;
  • Poczta Polska - 22,99 zł, paczka priorytetowa, czas dostawy 3-5 dni robocze;

W przypadku towarów wielkogabarytowych np. meble:

  • Spedycja (Pocztex lub Rohlig) - 140 zł od jednej sztuki towaru, czas dostawy średnio w 24h

Przy zamówieniu większej ilości mebli jednostkowe koszty wysyłki mogą ulec zmniejszeniu.
Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską (DPD lub UPS, a paczki wielkogabarytowe firmą Pocztex lub Rohlig) lub Pocztę Polską z zastrzeżeniem, że wszystkie rolety wysyłane są tylko i wyłącznie kurierem. Kurierzy dostarczający paczki wielkogabarytowe mają obowiązek wydać towar z auta w miejscu dostawy; nie mają obowiązku wnosić towaru do domu klienta.

Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską (DPD lub UPS, a paczki wielkogabarytowe firmą Pocztex) lub Pocztę Polską z zastrzeżeniem, że wszystkie rolety wysyłane są tylko i wyłącznie kurierem.

W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są  w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie.

O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia:

1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.

2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.

3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 7 dni roboczych liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 7-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Franc-Textil zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.

4. W przypadku płatności ratalnej czas otrzymania zamówienia wydłuża się o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
Przy zamówieniu choć jednego produktu szytego na wymiar – czas realizacji zamówienia przedłuży się ponadto dodatkowo o 10 dni od dnia podpisania umowy ratalnej i wynosi 17 dni roboczych.
Orientacyjny schemat realizacji zamówienia przy umowie ratalnej:
- Zamówienie na wszystkie produkty standardowe = czas przygotowania i podpisania umowy  ratalnej + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia.
- Zamówienie na choć jeden produkt szyty na wymiar – czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej + 10dni + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia.

Do góry
Katalog Jesień-Zima 2016