Dekoracje dla Twojego domu
0
Suma
0,00 zł
 • Twój koszyk jest pusty

Bon prezentowy 200 zł Bon
Bon prezentowy 200 zł Bon
 • Poleć znajomym
 • drukuj
 • Facebook
 • Pinterest
 • Google Plus

Spraw bliskim niespodziankę!

Szukasz prezentu dla żony, męża, mamy, koleżanki, teściowej? Wszystkie pomysły już wyczerpane, potrzebujesz czegoś oryginalnego a czas się kończy, nie trać nadziei.

Idealnym prezentem w takiej sytuacji jest Bon podarunkowy do zrealizowania w sklepie internetowym dekoria.pl. Każdy z nas marzy o zmianie naszego otoczenia nawet w małym szczególe.

Podaj nam kwotę na jaką bon powinien opiewać, lub wybierz go z naszej oferty - w  tym celu skontaktuj sie z nami: sklep@dekoria.pl.
Przesyłka gratis - bon zostanie wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej bez naliczania koszów dostawy.

Jeśli chcesz przekazać wyjątkowe życzenia dla obdarowanej osoby, prześlij je nam a umieścimy je na karcie podarunkowej i wyślemy pod wskazany adres.

Bon zawiera unikalny kod upoważniający do jednorazowych zakupów na określoną kwotę umieszczoną na bonie. Termin ważności bonu to 2 miesiące od zakupu.

Niespodzianka i uśmiech na twarzy gwarantowany.

Jeśli życzą sobie Państwo przesłać bon na inny adres niż adres zamawiającego, prosimy po zaakceptowaniu zamówienia, w polu "Uwagi do zamówienia" podać adres obdarowywanej osoby (dane potrzebne dla kuriera - nazwisko, imię, adres, telefon). Wraz z bonem możemy także przesłać dedykację i okazjonalne życzenia.

REGULAMIN REALIZACJI BONÓW:

 1. 1. Bon może być zrealizowany jedynie poprzez złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.dekoria.pl
 2. 2. Realizacja bonu jest możliwa w terminie umieszczonym na bonie.
 3. 3. Powyższy bon umożliwia złożenie tylko jednego zamówienia. Nie jest możliwe składanie kilku zamówień na łączną kwotę, na którą opiewa powyższy bon.
 4. 4. Nie jest możliwa zamiana bonu na gotówkę lub inną formę nagrody.
 5. 5. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę niższą niż wartość bonu, nie zwracamy różnicy (reszty).
 6. 6. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę wyższą niż wartość bonu, warunkiem realizacji zamówienia jest otrzymanie przez dekoria.pl brakującej kwoty.
 7. 7. Warunkiem realizacji bonu jest wpisanie hasła, podanego na jego odwrocie, w formularzu zamówienia w pole "kod rabatowy", wartość zamówienia zostanie wtedy obniżona o wartość bonu.
Rozmiar: Bon

Cena

200,00 zł

Kod: 098-003

Stan magazynowy: dostępny

Wysyłka w ciągu: 48h

Ilość szt
Do góry
Zadzwoń i zamów Poniedziałek-Piątek 7-18